מי אנחנו

מנהלי משאבי אנוש, רכזות הגיל הרך ומנהלי בתי ספר עוסקים בחיפוש בלתי פוסק אחר הפעלות לילדים שינעימו את זמנם ובו בזמן יקנו להם ערך מוסף של למידה מרתקת וערכים חיוניים.

כאן אצלנו בעולם של ינוקא תמצאו את כל התשובות היצירתיות המתאימות לממלכת הילדים - האוצרות הקטנים שלכם. את ינוקא מנהלות אילנה ברי וזהבית מדהלה, שתיהן מהשורה הראשונה של אנשי מקצוע ובעלות ניסיון רב שנים בתחומי החינוך והכשרת גננות ומורות, ההפקות והניהול
.

אילנה ברי  "אני חדורת אמונה שפעילות ילדים המגובה בחשיבה יצירתית, ערכים חינוכיים ותוכנית עבודה מובנית, הופכת כל אירוע והפעלה לחוויה עם ערך מוסף".

אילנה בעלת תואר שני בכתיבת תוכניות לימודים וניסיון של כ-15 שנה בניהול תחומי תרבות, הפקת אירועים מגוונים לילדים בכל הגילים, הפקת אירועים במערך העירוני והפרטי, ניהול והפקת קייטנות ציבוריות ופרטיות וניהול מערך גני ילדים, פעוטונים וצהרונים.


זהבית מדהלה  "עבורי ידע הוא כוח שיש להעבירו הלאה, במסלולי ההכשרה לגננות, בהפעלות לילדים בגנים או בימי הולדת. אני מאמינה שידע איכותי מעצים את הילדים והוריהם ותורמים לאנשי חינוך באשר הם."

זהבית בעלת תואר ראשון בתקשורת וחינוך, ריכזה במשך שנים את תחומי התרבות, החוגים והתקשורת הקהילתית במערכי קהילה מוניציפאליים, מומחית בניהול קייטנות ובהפקת אירועים מגוונים לילדים בכל הגילאים ובניהול הדרכות בחברות מסחריות ומוסדיות.


בצוות של משפחת ינוקא מדריכים בוגרים, בעלי ניסיון רב בהפעלות ובהדרכת ילדים. הצוות המקצועי והמיומן שלנו יעניק לכם פתרון גורף ואיכותי לשעות חוויה דרך הפקת אירועים קסומים, ניהול והפקת קייטנות, סדנאות, אטרקציות ייחודיות ומקוריות וימי הולדת בהתאמה אישית לכם ולילדיכם.

נוסף על כך מובילה ינוקא סדנאות, השתלמויות וחונכויות לצוותי חינוך במגזר הפרטי והמוסדי, המותאמות ככפפה לידכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה